Звіт адміністрації за 2016-2017 н.р.

І. Аналіз навчальної роботи

Успішність навчання учнів насамперед визначаються наступними показниками:

  1. Якість знань (кількість учнів, які навчаються на високому та достатньому рівні)

У гімназії навчався 341 учень, оцінювалися 302 учня 2-11 класів, з них показали результати високого рівня-43 учня (14 %), достатнього рівня-181 учень (60%). Якість знань-74%, успішність-100%.

Особливу увагу завжди приділяють успішності випускників і ми з гордістю можемо повідомити, що випускники 4 та 9 класів показали найкращі результати у місті:

  • 4 клас-86% хорошистів та відмінників,

  • 9 клас-85%, тобто з 19 учнів 16 мають позитивний результат (цей результат перевищує середній по місту у 2 рази)

Результати випускників 11 класу оцінюють за рейтингом ЗНО та за вступом до ВНЗ

  1. Вступ до ВНЗ -100%

Всі випускники 11 класу вступили до ВНЗ 3-4 ступеню (інститути, академії), з 17 учнів на бюджетній формі навчання в Харькові, Сєвєродонецьку будуть навчатися 11 учнів, 6 учнів отримують майбутню спеціальність фармацевта, юриста, психолога, навчаючись за контрактною формою.

  1. Рейтинг ДПА, ЗНО від 160 балів і вище (результати основної сесії за статистичними даними Українського центру оцінювання якості освіти по м. Сєвєродонецьк)

Українська мова (ДПА)-88%-3 місце
Історія України (ДПА)-73,3%-3 місце
Англійська мова (ДПА)- 100% високого рівня, ЗНО-75%-1 місце
Російська мова (ДПА)- 100% -1 місце, ЗНО- 2 місце
Хімія(ДПА, ЗНО)-50% високого рівня-3,2 місце
Біологія (ЗНО)-50% — 2 місце
Географія (ЗНО)-75%-4 місце

  1. Моніторингове дослідження якості знань з окремих предметів

Гарні результати показали учні, які приймали участь у моніторингах: біологія 7 клас, українська мова 11 клас, математика 9 клас

  1. ДПА в 4,9 класах

Задовольнила висока підготовка учнів при здачі екзаменів за курс початкової та основної школи:

Клас Предмет Якість знань
4 Українська мова 100%
4 Математика 94%
4 Читання 97%
9 Українська мова 89,5%
9 Математика 84,2%
9 Українська література 95%

Зазначені результати свідчать про плідну роботу педагогів та учнів.

ІІ. Аналіз виховної роботи

Педагогічний колектив гімназії в 2016-2017 навчальному році створював сприятливі умови поліпшення рівня виховного процесу, плідно працював над впровадженням проблеми«Створення умов для становлення та розвитку фізично-здорової, творчої, високодуховної особистості, здатної до самореалізації в умовах сучасності». Мета виховної роботи закладу: «Громадське виховання особистості та формування життєвої позиції учнів в умовах розвитку української державності»

 

Основні напрямки виховної роботи Сєвєродонецької гімназії:

 1. Громадянське;

2. Правове;

3. Моральне;

4. Фізичне;

5. Художньо-естетичне;

6. Екологічне;

7. Трудове;

8. Статеве виховання.

Виховання учнів здійснюється під час проведення уроків, у процесі позаурочної та позашкільної роботи. У гімназії організовуються виховні заходи: виховні години, лінійки,організовано чергування учнів на перервах разом із черговими вчителями, організовуються різноманітні заходи щодо святкування та відзначення різних подій. З метою посилення національно-патріотичних почуттів учнів у гімназії організовано військово-патріотичний гурток Джура».

Протягом 2016-2017 навчального року учні та вчителі гімназії були активними учасниками загальношкільних та міських заходів:

1. Міський конкурс «Чудовий світ орігамі»: ІІ місце – Василенко Тимур (8-Б клас), ІІІ місце — Холодняк Даніїл (2-А клас)

2. Міський навчально-тренувальний збір юних рятувальників Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»: нагороджена команда учнів гімназії «За активну участь».

3. Спортивно-інтелектуальний регіональний турнір ім.О.Білоуса: команда учнів гімназії нагороджена грамотами «За активну участь» та «За зайняте І місце на етапі «Спортивний напрям».

4. Німецький тиждень енергоефективності в Луганській області команда учнів гімназії «Світлячки» нагороджена грамотою в номінації «Збірник важливих порад з енергозбереження»

5. Всеукраїнська дитячо-юнацька патріотична гра «Джура»: команда гімназії рій ім. Б.Хмельницького нагороджена подякою «За участь у міському етапі».

6. Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»: ІІ місце – Клочко Гліб (3-А клас)

7. VІ Міський творчий конкурс ім. Т.Г.Шевченка «Поетична нива»: сертифікат, напрямок «Художня самодіяльність» Копилова Вікторія, Шембелян Ксенія (11 клас), дипломом, напрямок «Художня самодіяльність», номінація «Присвячується Т.Г.Шевченку», конкурсна категорія «Читці».

8. Міський конкурс авторської та бардівської пісні патріотичної тематики для учнів і працівників освіти: переможець відбіркового туру в номінації «Автори» Шембелян Ксенія (11 клас)

9. Участь у міському конкурсі мякої іграшки «Дитячі улюбленці».

 10. Міська історико-краєзнавча вікторина для школярів «Юні патріоти України», присвячена 25-річниці незалежності України та 74-річниці визволення м.Сєвєродонецька від німецько-фашистських загарбників: IV місце – Дорус Дмитро (11 клас)

11. Участь у етномарафоні «Моя мала Батьківщина», у рамках проекту з національно-патріотичного виховання дітей та молоді «З нас витікає Україна».

12. Участь в міському конкурсі «Війна і мир дитячими очима» до Дня Збройних сил України

13. Міський конкурс «Квітуча Україна» та акція «День юного натураліста».

 У 2016-17 навчальному році в гімназії діяло 5 шкільних гуртків, де розвивають свої творчі здібності 80 учнів гімназії, що становить 24 % від усієї кількості учнів гімназії:

Хореографічний гурток, керівник гуртка Караченцева Н.Ю., вихованці гуртка посіли І місце у Всеукраїнському конкурсі дитячої самодіяльності «Діти – майбутнє України!»

Спортивний гурток «Гун-фу», керівник  гуртка Чучін Д.А., Вихованці гуртка посідали призові місця на міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях, є учасниками спортивних турнірів.
Спортивні гуртки «Волейбол» і «Теніс», керівник Манівчук Л.М.

Гуртківці є активними учасниками шкільних та міських заходів.

 

ІІІ. Аналіз науково-методичної роботи

Запорукою високих навчальних досягнень є наявність сильних і досвічених фахівців.

Педагогічний колектив складався з 32 педпрацівників (станом на 25.05.2017), з них основних працівників – 28: 3-адміністрація, 21 учителів, 1 вихователь ГПД, 1керівник гуртка,1 психолог, у відпустці за доглядом за дитиною – 1, за сумісництвом – 4 учителя,.

З основних працівників – 28

Спеціалісти – 3

учителів ІІ категорії – 2
учителів І категорії – 9
учителів вищої категорії – 15
учителів із званням „Старший учитель” – 6,
учителів – методистів – 3,
відмінників освіти – 2.

В гімназії постійно проводяться заходи з підвищення професійної компетентності педагогічних працівників. Вчителі гімназії постійно підвищують свій самоосвітній рівень, беруть участь у методичних заходах міського, обласного, республіканського, міжнародного рівнів (в т.ч. вебінари, тренінги, проекти професійного розвитку, семінари, дистанційні курси тощо).

  1. Вчителі гімназії активно використовують ІКТ у педагогічній діяльності.

Вчителями гімназії поступово створюються предметні блоги.

Активно використовуються хмарні сервіси педагогами у навчальній та виховній роботі, завдяки чому уроки стали більш цікавими, насиченими, різноманітними, посилилася їхня практична спрямованість.

Вчителі гімназії використовують комп’ютерні програми для контролю знань учнів, завдяки чому відбувається економія часу й розхідних матеріалів для проведення різних видів контролю на уроках.

  1. У 2016-2017 н.р. в гімназії працювало 5 шкільних методичних об’єднань:

ШМО іноземних мов
ШМО точних та природничих наук
ШМО історії, філології та естетичного циклу;
ШМО початкових класів, Творча група з розробки й упровадження проектних технологій у початковій школі
ШМО класних керівників
Творча група «Школи молодого педагога»
Творча група турніру юних інформатиків «Компікзнайка».

Найрезультативнішими виявилися: ШМО історії, філології та естетичного циклу, ШМО початкових класів, ШМО точних та природничих наук, ШМО іноземних мов.
Найкращі результати показала творча група «Школи молодого педагога»

  1. Вчителі гімназії брали участь у професійних конкурсах різних рівнів:
    Учасник Назва конкурсу, його рівень Результат участі
    Бесчастна О.Є. Учитель року, міський рівень ІІІ місце
    Трубнікова О. Г. Соняшник-учитель 2016 Диплом ІІІ ступеня
    Цема С.В. Соняшник-учитель 2016 Сертифікат учасника
    Василенко О.Г. Геліантус-учитель 2017 Диплом ІІ ступеня
    Вагін К.О. Педагогічна надія, міський конкурс Фіналіст, III місце
  2. Педагоги гімназії за 2016- 2017 н.р. мають друковані статті у професійних виданнях і в он-лайн журналах. 5 публікацій.

  3. Педагоги гімназії постійно працюють над виявленням і розвитком обдарованої молоді, залучаючи учнів до участі в олімпіадах і конкурсах різних рівнів, що надає значні результати.

  1. Кількість учасників усіх конкурсів: 171.

  2. З них переможних: 30.

  3. Призерів Всеукраїнських олімпіад: 13, з них:

- перемог на міському рівні – 13;
- мають по 2 перемоги – 2 учнів;
- перемог на обласному етапі: 4.

  1. Призерів конкурсу-захисту МАН: 1.
    Рекомендовано до участі в обласному етапі: 1.

Предмет Прізвище, ім’я учня Клас Захід Рівень заходу Місце Вчитель
Історія,Англійська мова,Українська мова,Українська літератураМатематика 19 учасників 8, 5, 11 Конкурс «Олімпус» Міжнародний конкурс Бережна Т.С.Уварова Т.А.Мовмига Ю.М.Цема С.В.Кіналь О.І.
Англійська мова 13 учасників 2, 3, 5, 7, 8, 9 Конкурс «Гринвіч» Міжнародний конкурс Кіналь О.І.
Природничі науки 22 учасника 7, 5, 3, 2 Конкурс «Колосок Осінній» Міжнародний конкурс Василенко О.Г.Лобова М.О.Нікіфорова І.М.
Зарубіжна література 3 учасники 5,8 Гра «Sunflower» Міжнародна гра Цема С.В.Мовміга Ю.М.
Природничі науки 6 учасників 3, 5, 8 Гра «Геліантус» Міжнародна гра Василенко О.Г., Тарбєєв В.М.
Інформатика 26 учасників 3, 4 Конкурс «Бобер» Міжнародний конкурс Рукавишникова С.В.,
Зінченко Т.О.,
Колесник К.А.
Українська мова Рябовол Єлизавета 9 Конкурс «Мій рідний край» Міжнародний ІІІ Мовмига Ю.М.
Мовознавство Молчан Катерина 10 Конкурс «Мій земляк – Володимир Даль» Міський ІІІ Ізмалкова О.О.
Математика Кваша Марк 6 Олімпіада Міський 20-22 Уварова Т.А.
Математика Кононенко Нікіта 7 Олімпіада Міський 13-16 Фатіна С.І.
Математика Штогрін Антон 7 Олімпіада Міський 21-22 Фатіна С.І.
Математика Мандриченко Юлія 7 Олімпіада Міський 13-16 Фатіна С.І.
Математика Кіштанова Олеся 8-а Олімпіада Міський 9-10 Уварова Т.А.
Математика Вінницький Влад 9 Олімпіада Міський 12-15 Фатіна С.І.
Математика Бєлоконь Наталія 9 Олімпіада Міський 9 Фатіна С.І.
Математика Баранова Олександра 10 Олімпіада Міський 7 Фатіна С.І
Математика Безручко Олександр 10 Олімпіада Міський 8-9 Фатіна С.І.
Економіка Рудаченко Дар’я 11 Олімпіада Міський ІІІ РО Василенко О.Г.
Економіка Рудаченко Дар’я 11 Олімпіада Обласний 5-7 Василенко О.Г.
Історія Абакумова Еллада 8 Олімпіада Міський 8 Бурлак О.І.
Історія Рябовол Єлизавета 9 Олімпіада Міський 8 Бурлак О.І.
Історія Концуров Михайло 11 Олімпіада Міський ІІРО Бережна Т.С.
Історія Концуров Михайло 11 Олімпіада Обласний ІІІ Бережна Т.С.
Англійська мова Толокольнікова Валерія 8 Олімпіада Міський 4 Кіналь О.І.
Англійська мова Абакумова Еллада 8 Олімпіада Міський 6 Кіналь О.І.
Англійська мова Баранова Олександра 10 Олімпіада Міський ІІІ Кіналь О.І.
Англійська мова Кондратьєв Ерік 11 Олімпіада Міський ІІРО Кіналь О.І.
Англійська мова Кондратьєв Ерік 11 Олімпіада Обласний ІІ Кіналь О.І.
Російська мова Мартиненко Вікторія 9 Олімпіада Міський ІІІ Талдонова Л.О.
Російська мова Концуров Михайло 11 Олімпіада Міський 4 Ізмалкова О.О.
Фізика Мандриченко Юлія 7 Олімпіада Міський 10 Тарбєєв В.М.
Фізика Кузьміна Олеся 7 Олімпіада Міський 11 Тарбєєв В.М.
Інформаційні технології (Інформатика) Шембелян Ксенія 11 Олімпіада Міський 10 Зінченко Т.О.
Інформаційні технології (Інформатика) Концуров Михайло 11 Олімпіада Міський 6 Колесник К.А.
Біологія Баранова Олександра 10 Олімпіада Міський ІРО Тітова І.В.
Біологія Баранова Олександра 10 Олімпіада Обласний ІІІ Тітова І.В.
Біологія Кіштанова Олеся 8 Олімпіада Міський 8 Тітова І.В.
Біологія Рябовол Єлизавета 9 Олімпіада Міський 4 Тітова І.В.
Українська мова Кабакова Валерія 7 Олімпіада Міський ІІІ Трубнікова О.Г.
Українська мова Кузьміна Олеся 7 Олімпіада Міський 6 Трубнікова О.Г.
Українська мова Баранова Олександра 10 Олімпіада Міський 5 Трубнікова О.Г.
Українська мова Дорус Дмитро 10 Олімпіада Міський 6 Трубнікова О.Г.
Українська мова Концуров Михайло 11 Олімпіада Міський 5 Трубнікова О.Г.
Українська мова Толокольнікова Валерія 8 Олімпіада Міський ІІ Цема С.В.
Українська мова Бабіч Вероніка 8 Олімпіада Міський 4 Цема С.В.
Географія Толокольнікова Валерія 8 Олімпіада Міський 6 Василенко О.Г.
Географія Концуров Михайло 11 Олімпіада Міський ІІІРО Василенко О.Г.
Географія Концуров Михайло 11 Олімпіада Обласний ІІ Василенко О.Г.
Українська мова Агафонова Валерія 5 Конкурс ім.Т.Шевченка Міський ІІ Мовмига Ю.М.
Українська мова Кабакова Валерія 7 Конкурс ім.Т.Шевченка Міський 5 Трубнікова О.Г.
Українська мова Бабіч Вероніка 8 Конкурс ім.Т.Шевченка Міський ІІІ Цема С.В.
Українська мова Піун Єва 8 Конкурс ім.Т.Шевченка Міський ІІІ Цема С.В.
Українська мова Кошуба Уляна 9 Конкурс ім.Т.Шевченка Міський 7 Мовмига Ю.М.
Українська мова Баранова Олександра 10 Конкурс ім.Т.Шевченка Міський 4 Трубнікова О.Г.
Українська мова Єрмоленко Олена 3-а Конкурс ім.Петра Яцика Міський 4 Лобова М.О.
Українська мова Селі верстова Марія 3-б Конкурс ім.Петра Яцика Міський 4 Бондаренко І.М.
Українська мова Овдійчук Станіслава 4 Конкурс ім.Петра Яцика Міський ІІ Рукавишникова С.В.
Українська мова Верховод Дарина 4 Конкурс ім.Петра Яцика Міський ІІ Рукавишникова С.В.
Українська мова Кулікова Поліна 4 Конкурс ім.Петра Яцика Міський 4 Мовмига Ю.М.
Українська мова Петренко Анастасія 6 Конкурс ім.Петра Яцика Міський 6 Мовмига Ю.М.
Українська мова Кабакова Валерія 7 Конкурс ім.Петра Яцика Міський 5 Трубнікова О.Г.
Українська мова Кузьміна Олеся 7 Конкурс ім.Петра Яцика Міський ІРО Трубнікова О.Г.
Українська мова Булахова Аліна 5 Конкурс ім.Петра Яцика Міський 5 Мовмига Ю.М.
Українська мова Піун Єва 8 Конкурс ім.Петра Яцика Міський 4 Цема С.В.
Українська мова Кошуба Уляна 9 Конкурс ім.Петра Яцика Міський 9 Мовмига Ю.М.
Українська мова Баранова Олександра 10 Конкурс ім.Петра Яцика Міський 4 Трубнікова О.Г.
Мовознавство Шембелян Ксенія 11 Конкурс «Війна та мир дитячими очима» Всеукраїн-ський І Ізмалкова О.О.
Математика Лисичко Олександра 3-а Конкурс «Стежини до успіху» Міський ІІІ Лобова М.О.
Природознавство Гонтаренко Марк 3-а Конкурс «Стежини до успіху» Міський ІІ Лобова М.О.
Природознавство Овдійчук Станіслава 4 Конкурс «Стежини до успіху» Міський ІІІ Рукавишникова С.В.
Математика Водяник Максим 4 Конкурс «Стежини до успіху» Міський Рукавишникова С.В.
Математика Ушаков Дмитро 4 Конкурс «Стежини до успіху» Міський ІІ Рукавишникова С.В.
Математика Гонтаренко Марк 3-а Конкурс ім. Завгороднього Міський ІІІ Лобова М.О.
Математика Кошеленко Анастасія 3-б Конкурс ім. Завгороднього Міський Бондаренко І.М.
Математика Ушаков Дмитро 4 Конкурс ім. Завгороднього Міський ІІ Рукавишникова С.В.
Математика Водяник Максим 4 Конкурс ім. Завгороднього Міський Рукавишникова С.В.
Математика Агафонова Валерія 5 Конкурс ім. Завгороднього Міський Уварова Т.А.
Історія, соціологія Концуров Михайло 11 МАН Міський І Бережна Т.С.
Інформатика Команда 5 чол. 7, 8 Брейн-ринг Spalah Міський Грамоти учасників Колесник К.А.
Інформатика Команда 5 чол. 5 Турнір юних інформатиків «Компікзнайка» Міський І Зінченко Т.О.
Історія Концуров Михайло 11 Конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої» Міський І Бережна Т.С.
Історія Концуров Михайло 11 Конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої» Обласний І Бережна Т.С.
Математика 62 учасника: 2-14; 3-24; 4-11; 5-4; 6-5; 7-2; 8-2 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Конкурс Кенгуру Міжнародний Нікіфорова І.М., Клочко Г.О., Лобова М.О., Бондаренко І.М., Рукавишникова С.В.,
Уварова Т.А., Фатіна С.І.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>