Вступ до гімназії

Витяг зі Статуту гімназії
(щодо правил прийому учнів)

1.14. До 5 класу гімназії зараховуються за наказом директора учні, які закінчили початкову школу при гімназії або в інших середніх загальноосвітніх закладах і пройшли конкурсний відбір. Зарахування відбувається  на підставі особистої заяви (для непо­внолітніх — заяви батьків або осіб, які їх замінюють), свідоцтва про народження (копії), медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти.

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 5 класу Гімназії, проводяться за програмами попередніх до вступу класів за весь курс навчання з навчальних предметів, що відповідають спеціалізації закладу, в усній або письмовій формах (співбесіда, тестування, усне опитування за вибором тощо).

До будь-якого класу гімназії (по 12 включно) ті ж самі умови.

1.15. Мікрорайон для гімназії не встановлюється. Учні зараховуються до гімназії та початкової школи незалежно від місця проживання.

1.18. Наповнюваність класів, груп, їх поділ при вивченні профільних та інших предметів визначається Міністерством освіти України на основі встановлених Кабінетом Міністрів України нормативів фінансування здобуття загальної середньої освіти. За рахунок додаткових асигнувань, коштів місцевого бюджету рішенням ради гімназії може встановлюватися менша наповнюваність класів і груп.

1.20. У гімназії визначена українська мова навчання.

1.21. У гімназії запроваджено поглиблене вивчення окремих предметів, які необхідні для вступу до вищіх навчальних закладів.

Естетичний напрям виховання здійснюється в класній, позакласній та позашкільній освіті.