Вітаємо переможців олімпіад!

imagesКабакову Валерію, ученицю 8 класу з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови (вчитель Кіналь О.І.)

Абакумову Елладу, ученицю 9-а класу з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови (вчитель Кіналь О.І.)

Толокольнікову Валерію, ученицю 9-а класу з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови (вчитель Кіналь О.І.)

Баранову Олександру, ученицю 11 класу з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови (вчитель Кіналь О.І.)

Запись опубликована в рубрике Вітання, Конкурси. Добавьте в закладки постоянную ссылку.