Вітаємо переможців міського етапу олімпіад і конкурсів!!!

imagesВітаємо переможців
міського етапу олімпіад і конкурсів!!!

Бажаємо натхнення й подальших звершень!

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Вид конкурсу

Місце

Вчитель

1.      

Трудове навчання

Пасічник Вікторія

7

Олімпіада

ІІІ

Заяць Ю.М.

2.      

Англійська мова

Кабакова Валерія

8

Олімпіада

ІІІ

Кіналь О.І.

3.      

Англійська мова

Толокольнікова Валерія

9-а

Олімпіада

ІІІ

Кіналь О.І.

4.      

Англійська мова

Абакумова Еллада

9-а

Олімпіада

ІІІ

Кіналь О.І.

5.      

Англійська мова

Баранова Олександра

11

Олімпіада

ІІІ

Кіналь О.І.

6.      

Українська мова та література

Кабакова Валерія

8

Олімпіада

ІІІ

Трубнікова О.Г.

7.      

Українська мова та література

Толокольнікова Валерія

9-а

Олімпіада

ІІІ

Цема С.В.

8.      

Українська мова та література

Баранова Олександра

11

Олімпіада

ІІІ

Трубнікова О.Г.

9.      

Хімія

Кузьміна Олеся

8

Олімпіада

ІІІ

Богачова Л.Г.

10. 

Хімія

Крохмаль Віталій

9-а

Олімпіада

ІІІ

Богачова Л.Г.

11. 

Біологія

Кузьміна Олеся

8

Олімпіада

ІІІ

Тітова І.В.

12. 

Біологія

Прокопенко Яна

10

Олімпіада

ІІ

Тітова І.В.

13. 

Біологія

Рябовол Єлизавета

10

Олімпіада

ІІІ

Тітова І.В.

14. 

ІКТ

Слєсарєва Наталія

9-а

Олімпіада

ІІ

Зінченко Т.О.

15. 

Українська мова

Овдійчук Станіслава

5

Конкурс ім.П.Яцика

ІІ

Трубнікова О.Г.

16. 

Українська мова

Толокольнікова Валерія

9-а

Конкурс ім.П.Яцика

ІІ

Цема С.В.

17. 

Українська мова

Піун Єва

9-а

Конкурс ім.П.Яцика

ІІІ

Цема С.В.

18. 

Українська мова

Кошуба Уляна

10

Конкурс ім.П.Яцика

ІІІ

Мовмига Ю.М.

19. 

Українська мова

Агафонова Валерія

6

Конкурс ім. Т.Г.Шевченка

ІІІ

Цема С.В.

20. 

Мовознавство

Овдійчук Станіслава, Котлобай Єлизавета, Верховод Дарина,
Порцина Ліка

5

Конкурс «Мій земляк – В.Даль»

ІІ

Ізмалкова О.О.

21. 

Мовознавство

Молчан Катерина

11

Конкурс «Мій земляк – В.Даль»

І

Трубнікова О.Г.,
Ізмалкова О.О.

22. 

Природознавство

Гонтаренко Марк

4-а

Конкурс «Стежини до успіху»

І

Лобова М.О.

23. 

Природознавство

Метьолкіна Влада

4-б

Конкурс «Стежини до успіху»

ІІ

Бондаренко І.М.

24. 

Математика

Лисичко Олександра

4-а

Конкурс «Стежини до успіху»

ІІ

Лобова М.О.

25. 

Математика

Вартанова Дарина

3-б

Конкурс ім. О.А.Завгороднього

ІІІ

Клочко Г.О.

26. 

Математика

Шурцова Евеліна

4-б

Конкурс ім. О.А.Завгороднього

ІІІ

Бондаренко І.М.

Запись опубликована в рубрике Інформація для батьків, Інформація для педагогів, Інформація для учнів, Конкурси. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>