Конкурс «Правознавці, історики та філософи — юні таланти України»

Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені В.Даля (м. Сєвєродонецьк) запрошує взяти участь в онлайн-конкурсі «Правознавці, історики та філософи — юні таланти України» школярів, студентів технікумів, коледжів Луганської та Донецької областей.
Для участі в конкурсі приймаються наукові роботи (статті, доповіді, реферати, проекти); творчі роботи (вірші, стінгазети, оповідання, відеоматеріали, презентації тощо) на юридичну, історичну та філософську тематику.
Проводитиметься онлайн-конкурс з 1 січня 2018 по 1 квітня 2018 на сайті юридичного факультету. Детальна інформація>>

Запись опубликована в рубрике Інформація для педагогів, Інформація для учнів, Конкурси. Добавьте в закладки постоянную ссылку.