Онлайн-курс із навиків цифрового громадянства для освітян, батьків та учнів

Державна неприбуткова громадська організація США Common Sense опублікувала безкоштовний онлайн-курс із навиків цифрового громадянства для освітян, батьків та учнів. Матеріали курсу (англійською мовою) доступні за посиланням після реєстрації на сайті організації.
Ключові теми, що їх розкривають матеріали курсу:
• Безпека в мережі;
• Репутація в інтернеті;
• Захист персональних даних;
• Подання себе як особистості в мережі;
• Стосунки та комунікація;
• Інформаційна грамотність;
• Кібер-булінг та конфлікти в інтернеті;
• Захист прав інтелектуальної власності.
Для більш цілеспрямованого навчання на сайті представлена детальна програма курсу з урахуванням вікових груп учнів.
ДЖЕРЕЛО https://osvitoria.media/news/zyavyvsya-bezkoshtovnyj-kurs-iz-navykiv-tsyfrovogo-gromadyanstva-v-osviti/
Запись опубликована в рубрике Інформація для батьків, Інформація для педагогів, Інформація для учнів. Добавьте в закладки постоянную ссылку.