ГРВІ

В.о.першого заступника

міського голови____________С.В.Зарецький

Інформація для оприлюднення

З метою стримування росту захворюваності на ГРВІ та недопущення епідемічних ускладнень, 23.01.2018р. надзвичайною протиепідемічною комісією при Сєвєродонецькій міській раді було прийнято рішення призупинити навчальний процес в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах відділу освіти Сєвєродонецької міської ради з 24.01.2018р. по 26.01.2018р. включно.

Начальник відділу

з соціально-гуманітарних питань та ВПО                                                О.А.Касьяненко

Сєвєродонецька гуманітарно-естетична гімназія

Сєвєродонецької міської ради

Луганської області

НАКАЗ

23.01.2018 р.                                    м. Сєвєродонецьк                                                    №  35

Про  введення карантину

З метою стримування росту захворюваності на ГРВІ та недопущення епідемічних ускладнень, згідно рішення надзвичайної протиепідемічної  комісії Сєвєродонецької міської ради від 23.01.2018 р. протокол  №1 о призупинення   навчального процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах відділу освіти Сєвєродонецької міської ради з 24.01.2018р. по 26.01.2018р.

НАКАЗУЮ:

1.Призупинити навчальний процес у 1-11 класі гімназії терміном  з 24.01.18 р. по 26.01.2018 р.  включно.

2.  Моздовському В.Г., завгоспу гімназії:

2.1. Звернути особливу увагу на забезпечення сталого функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в гімназії при ускладненні обстановки інформувати негайно за телефонами 5-48-73, 5-48-75;

2.3 Організувати цілодобове чергування техпрацівників з метою контролю за станом опалювальної системи.

3. Колесник К.А., заст. директора з НМР, під час призупинення навчально–виховного процесу:

3.1 використовувати робочий час педагогічних працівників для підвищення їхнього рівня володіння  інформаційно-комп’ютерними технологіями тощо;

3.2 для виконання у повному обсязі програмового матеріалу забезпечити проведення відповідних заходів, а саме:

• застосовування елементів дистанційних (індивідуальних) форм навчання при  опрацюванні як теоретичного матеріалу, так і  практичних завдань;
  • створення  в навчальних закладах консультаційних центрів для  навчання за індивідуальними планами тощо

4. Тітовій І.В., заст.директора з НВР: після закінчення карантину перевірити коректування і виконання програм предметів навчального плану.

5. Педагогічним працівникам, бібліотекарю:

5.1. Використовувати робочий час для підвищення їхнього рівня володіння  інформаційно-комп’ютерними технологіями, проведення організаційно-педагогічної, науково-методичної роботи, оновлення дидактичного матеріалу тощо;

5.2.Робочий день триває згідно щоденного розкладу занять кожного працівника, обов’язкова відмітка про прихід на роботу та ухід з роботи у журналі «Облік робочого часу працівників» під підпис.

5.3. Розмістити на сайті гімназії вищезазначене рішення надзвичайної комісії м.Сєвєродонецька та даний наказ (відповідальна Ципло С.С.), а також  у зручному та доступному зовні місці тощо

6. Класним керівникам 1-11 кл.:

6.1 Цей наказ довести до відома учнів, їхніх батьків у телефонному режимі або надіславши смс

6.2. У класному журналі на сторінці «Відвідування учнів» зробити запис: «Навчання призупинено з 24.01.2018 р. по 26.01.2018 р. (включно) на виконання рішення комісії з НПЕ від 23.01.2018 р. №1.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В.О. директора гімназії                                                                               І.В.Тітова