Обираємо підручники для майбутнього 5 класу

Голова: Талдонова Л.О.
Секретар: Тітова  І.В.
Присутні: 24 чол.
Відсутні: Тарбєєв В.М. (хворіє), Комариста Н.А. (сімейні обставини), Ляскевич І.Д., Лобова М.О. (ГПД)
Запрошені: зав.бібліотекою Самойлова І.Д.

Порядок денний:

1. Про вибір і замовлення підручників для 5 класу.

І. СЛУХАЛИ:

Заступник директора з НМР Колесник К.А. повідомила, що відповідно до листа МОН України від 06.02.2018 № 1/9-79 «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу», листа Департаменту освіти і науки ЛОДА від 08.02.201р. № 01/04-С  у 2018р. планується видання підручників для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти за кошти державного бюджету, тому ЗЗСО мають здійснити вибір підручників згідно наданим МОНУ інструктивно-методичним матеріалам. Колесник К.А. повідомила, що вчителям майбутніх 5 класів було надано доручення ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу. Колесник К.А. пояснила, що підручники зі вступу до історії України, інформатики будуть замовлятися після проведення конкурсного відбору проектів підручників із зазначених предметів.

І. ВИСТУПИЛИ:

Цема С.В., вчитель української мови та літератури запропонувала обрати підручники: «Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О.В., Заболотний В.В.); «Українська література. 5 клас» (авт. Коваленко Л.Т).

Ізмалкова О.О., вчитель зарубіжної літератури запропонувала обрати підручник «Зарубіжна література. 5 клас» (авт.Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О., Кобзар О.І.).

Уварова Т.А., вчитель математики запропонувала обрати підручник «Математика. 5 клас» (авт. Мерзляк А.Г., Полянський В.Б., Якір М.С.).

Василенко О.Г., вчитель географії, природознавства, основ здоров’я, запропонувала обрати підручники: «Основи здоров’я. 5 клас» (авт. Бех І.Д., Воронова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.); «Природознавство. 5 клас» (авт. Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І.).

Тімошина Є.І., вчитель англійської мови, запропонувала обрати підручник «Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт Карпюк О.Д.).

Талдонова Л.О., вчитель російської мови, запропонувала обрати підручник «Російська мова (5-й рік навчання) для закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою. 5 клас» (авт. Давидюк Л.В.).

І. УХВАЛИЛИ:

1) Сформувати замовлення у кількості по 54 примірники підручників (найбільша кількість учнів у паралелі з 1 по 4 класи – 3-і класи) для 5 класу за переліком:
«Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О.В., Заболотний В.В.);
«Українська література. 5 клас» (авт. Коваленко Л.Т).
«Математика. 5 клас» (авт. Мерзляк А.Г., Полянський В.Б., Якір М.С.).
«Природознавство. 5 клас» (авт. Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І.).
«Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт Карпюк О.Д.).
2) Оприлюднити текст даного протоколу на сайті гімназії.

Голова: Талдонова Л.О.
Секретар: Тітова І.В.

Запись опубликована в рубрике Інформація для батьків, Інформація для педагогів, Інформація для учнів. Добавьте в закладки постоянную ссылку.