Тестування PISA. Пропонуємо познайомитися.

PISA_LOGO_WEBЦього року в українських школах відбудеться тестування PISA.
Пропонуємо ознайомитися з підготовленим до видання фахівцями УЦОЯО посібником, який містить резюме найважливіших теоретичних і методологічних положень рамкового документа міжнародного порівняльного дослідження PISA для оцінювання природничо-наукової грамотності 15-річних осіб.
Завантажити документ можна за цим посиланням.
Раніше Український центр оцінювання якості освіти підготував посібник PISA з читацької грамотності.
Нагадаємо, тестування рівня освіти PISA у 2018 року включатиме розділ “глобальна компетентність”, який перевірятиме уміння учнів зрозуміти та оцінити різні погляди на світ.

Запись опубликована в рубрике Інформація для батьків, Інформація для педагогів, Інформація для учнів. Добавьте в закладки постоянную ссылку.