Освітній марафон запрошує вчителів

Сєвєродонецький методичний центр запрошує педагогічних працівників  загальноосвітніх закладів середньої освіти взяти участь в «Освітньому марафоні», який буде організовано та проведено під час  весняних канікул.
«Освітній марафон» – це серія надихаючих міні-лекцій, тренінгів, майстер-класів, панельних дискусій для педагогів м. Сєвєродонецька.
Мета – організувати діалог з актуальних питань сучасної освіти, ознайомлення педагогів з освітніми та інформаційно-комунікаційними технологіями, поширення інноваційного досвіду роботи, розвиток педагогічної майстерності вчителів. Створити платформу, яка стане осередком нових ідей та інноваційних рішень сучасних проблем української освіти у місті. Сформувати активну спільноту однодумців, об`єднати педагогів навколо ідей Нової української школи та практичного втілення їх у життя.
Кому варто брати участь?
Усім, хто бажає самовдосконалюватися, отримати нові знання, поспілкуватися з колегами, висловити свої думки, отримати відповіді на актуальні питання, завести корисні та цікаві знайомства і просто весело та продуктивно провести час.
Усі учасники отримають сертифікати учасників методичного заходу.
Для підготовки програми та здійснення організаційних заходів просимо до 01 березня 2018 року заповнити реєстраційну форму за цим посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4QUcMUFDkVexUZNcvXT-tC0IRIVdDsOU8zQKMyLUj_SUIRg/viewform
Кількість учасників та остаточну програму заходу буде визначено за результатами реєстрації.

Запись опубликована в рубрике Без рубрики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>