Вчителям: опитування щодо порядку створення груп подовженого дня у школах

Міністерство освіти і науки проводить опитування щодо порядку створення груп подовженого дня у школах. Про це повідомили на сайті міністерства.
Оскільки це дуже важливе соціальне питання, МОН прагне залучити до роботи над документом усіх зацікавлених осіб. Тому ми розробили анкету та пропонуємо надати відповіді на запитання про те, як зараз працюють групи подовженого дня“, – йдеться у повідомленні.
Пройти опитування можна до 1 квітня за цим посиланням.
Результати опитування врахують під час підготовки наказу МОН “Про затвердження Порядку створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти”.
Запись опубликована в рубрике Інформація для педагогів. Добавьте в закладки постоянную ссылку.