Увага! Безкоштовні предметні інтернет-олімпіади «На Урок»

Запрошуємо до участі в безкоштовних предметних інтернет-олімпіадах «На Урок» учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Головна мета інтернет-олімпіад «На Урок» – створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учнями з будь-яким рівнем знань. Завдання адаптовані до шкільної програми, але інтернет-олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учень зможе проявити себе.
Водночас педагоги, послуговуючись результатами інтернет-олімпіади, зможуть контролювати рівень засвоєння учнями ключових тем. Адже вчителі мають доступи до інформації про успішність виконання завдань. Своєчасна робота над помилками допоможе покращити загальний середній бал успішності класу.

Зареєструватися можна до 12 квітня>>

Запись опубликована в рубрике Інформація для батьків, Інформація для педагогів, Інформація для учнів. Добавьте в закладки постоянную ссылку.