Відкрита олімпіада з правознавства

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка спільно з Представництвом Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) проводить Відкриту олімпіаду з правознавства за темою «Правовий статус внутрішньо переміщених осіб та міжнародні стандарти захисту прав людини».

До участі в Олімпіаді запрошуються учні загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.
Олімпіада проводиться шляхом вирішення вправ (тестів) у сфері конституційно-правових засад громадянства України, міжнародних стандартів захисту прав людини, поняття та видів конституційних прав і свобод та обов’язків, забезпечення прав і свобод громадян та правового режиму на тимчасово окупованій території України, забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, правового статусу біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту.
Для участі в Олімпіаді необхідно до 21 травня 2018 року заповнити електронну реєстраційну форму за посиланням https://goo.gl/forms/VaMBRJAf2cI13edp2
Початок тестування розпочинається о 15:00 годині 22 травня 2018 року.
Переможці будуть нагороджені відзнаками та цінними подарунками (планшетами).
Детальні умови вказані на офіційному веб-сайті Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка (http://lduvs.edu.ua/anons/vidkrita-olimpiada-z-pravoznavstva).

Координатори організаційного комітету:
Яковенко Микола Олексійович (+38-095-670-01-80);
Кудінов Антон Сергійович (+38-066-971-91-51).

Запись опубликована в рубрике Інформація для батьків, Інформація для педагогів, Інформація для учнів. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>