До гімназії завітав Всесвітній тиждень грошей

З 12 по 17 березня в Сєвєродонецькій гуманітарно-естетичній гімназії були проведені заходи, в рамках Всесвітнього тижня грошей –«Global Money week – 2018!»

Ці заходи відбувалися в рамках навчально-просвітницької акції, яку проводить Національний банк України, і яка покликана на покращення IMG_20180315_104526фінансової грамотності учнів. В 2-А та в 6 класі були проведені виховні заходи, на яких були присутні гості з Інституту модернізації змісту освіти.

Взагалі курсом «Фінансова грамотність» оволодівають учні 9 класу, їх уроки проходять із залученням представників банку, які ознайомлюють дітей з роботою банків, проводять екскурсії по відділенню банку.

Запись опубликована в рубрике Інформація для батьків, Інформація для педагогів, Інформація для учнів. Добавьте в закладки постоянную ссылку.