Вітаємо всіх майбутніх першокласників та їхніх батків із тим, що вони приєдналися до дружньої гімназійної родини

1 клас

Наказом по гімназії від 01.06.2018 р. № 195 зараховано  до 1 класу всіх, які надали заяви та оригінали довідок 086/1-о (у кількості 50 осіб).  Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднено на інформаційному стенді гімназії.

Інформація про наявність вільних місць (відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку.)- 4 особи.

6. Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається в такому порядку:

• до початку навчального року – діти, які мають право на першочергове зарахування;
  • впродовж навчального року – у порядку надходження заяв про зарахування.

9. Зарахування дітей до 2-11 класа початкової школи відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування.