За інформацією Державної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» у період з 09.06 по 12.06.2018 року значно збільшилась кількість випадків отруєнь населення дикорослими грибами, за цей час зафіксовано десять випадків отруєнь населення, з яких двоє дітей. Одна особа внаслідок отруєння загинула. У зв’язку з загрозливою ситуацією, що склалася на території області, та з метою попередження отруєнь серед населення, учасників освітнього процесу під час літніх канікул пропонуємо:

1. Розглянути питання щодо ситуації з отруєнням грибами та провести роз’яснювальні бесіди з усіма працівниками.

2. Організувати у дошкільних закладах освіти, таборах з денним перебуванням дітей проведення роз’яснювальної роботи  з охопленням їхніх  батьків та опікунів щодо попередження отруєння грибами, небезпечність їх вживання в їжу, правила надання першої медичної допомоги при отруєнні.

13989867